KONST / Litografier / Färglitografi 15527139
nr 1552 7139
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Signerad, numrerad 87/290, "Flirt på söder". Färglitografi, bildmått: 27x37 cm, yttermått inklusive ram: 42x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:18:41
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
7
8
700 kr
7
7
7
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann